PROFESYONEL SATRANÇ
EĞİTİMİ İLE TANIŞIN

Satrancı nasıl sevdiğini ve
Yaşamındaki katkıları izleyin.

HIZLANDIRILMIŞ BAŞARI
BALON GİBİDİR.
ÇABUK PATLAR

Sağlam Adımlarla
Uzun zamanda
Kalıcı başarı önemlidir.

KANSERİ MAT EDİYORUM TURNUVASINDA 7...

Tarih: 29.10.2017

28-29 EKİM 2017 tarihlerinde Merinos AKKM de düzenlenen  Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvasında C Kategorisinde (7,8,9 Yaş) Arda Cankurt Genel de 4. 7 Yaşta Şampiyon olmuştur. Ömer Nasuh Özkaymak C Kategorinde Genelde 11. 8.Yaşta Şampiyon olmuştur. Tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2.YAŞ GURUP...

Tarih: 29.10.2017

28-29 EKİM 2017 Tarihlerinde Fethiye spor tesisinde düzenlenen Büyükşehir Belediyesi 2.yaş gurupları satranç turnuvasında 8 yaş kategorisinde 6.Barış Aksulu, 8.İzmir Ender Tuğcu, 10.Uras Şensoy olarak madalya almaya hak kazanmışlardır, kendilerini tebrik ediyoruz.


1.İbrahim YAZICI Satranç Turnuvası...

Tarih: 31.08.2017

Küresel Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulüpler ve İşletmeler Topluluğu Derneği tarafından 28 - 31 Ağustos 2017 tarihlerinde,  ÖDÜLLÜ "Ulusal 2017 Küresel Kulüpler Birliği 1.İbrahim YAZICI  Satranç Turnuvası" düzenlendi. A ve B kategoriileri ELO ve UKD'ye, C kategorileri UKD ye dahil edilecek turnuva&nbs...

15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANMA TURNUVASIND...

Tarih: 23.07.2017

22-23 Temmuz 2017 tarihlerinde Ertuğrul Sağlam Spor Salonunda düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Turnuvasında 6 yaş gayri resmi kategoride 2011 doğumlu minik sporcularımızı yenen çıkmayınca Arda Cankurt ve Poyraz Derin son turda fianl maçını karşılıklı yaptı. Her ikiside üst üste üçer rakibini yenince 14 minik sporcunu katıldığı gurupta son turda birbirleri ile karşılaştılar. Sonunda kendimizi r...


Milli Sporcularımız

GM M. BATUHAN DAŞTAN

GM M. BATUHAN DAŞTAN

1997 doğumlu M. Batuhan DAŞTAN Satranca 7 yaşında Piyon Satranç Akademisinde başladı. 9 yaşındayken ilk kez milli takıma girdi. 10 yaş altı Türkiye Yaş gruplarında derece yaparak milli sporcu oldu.

ŞERİFE ECENAZ ÖREN

ŞERİFE ECENAZ ÖREN

2004 Doğumlu olan Şerife Ecenaz ÖRen 6 yaşında Piyon Satranç Akademisine başladı. 7 Yaşında Türkiye 4.sü olarak ilk kez milli takıma girmeyi başardı. Devamında 12 yaşına kadar her yıl milli takıma girmeyi başaran sporcumuzu tebrik ediyoruz.

CM ÖMER MELİH SARIDAĞ

CM ÖMER MELİH SARIDAĞ

6 Yaşında Piyon Satranç Akademisinde eğitim almaya başlayan sporcu ilk kez 8 yaşında Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Avrupa 2.ve Dünya 5.si olan sporcumuz CM (Usta Adayı) ünvanını almayı başarmıştır.

ADA YILMAZ

ADA YILMAZ

Satranca 7 yaşında başlayan Ada Yılmaz, 11 yaş, 12 yaş, 13 yaş Türkiye ilk dördüne girerek üç yıl üst üste milli takıma girmeyi başaran sporcumuz olmuştur.

ÖZGÜR ABİ

ÖZGÜR ABİ

8 Yaşında ilk defa Türkiye 4.sü olan sporcumuz, Devam eden yıllarda başarılarını yenilemiştir.

MUHAMMED BUĞRAHAN AYDIN

MUHAMMED BUĞRAHAN AYDIN

10 Yaşında Türkiye Derecesi yaparak milli takıma girmeyi başarmıştır.

AHMET ULUĞBEY EKEN

AHMET ULUĞBEY EKEN

8 Yaşında Piyon Satranç Akademisine başlayan sporcu 11 yaşında Türkiye 7.si olarak büyük bir başarı elde etmiştir.

İDİL MİRA ÖZSOY

İDİL MİRA ÖZSOY

4 Yaşında Piyon Satranç Akademisinde eğitimlere başlayan sporcu, 7 yaşında Türkiye 7. ve 8. Yaşında Türkiye 5.si olarak milli takıma girmeye hak kazanmıştır.

Referanslarımız

ANTRENÖR KURULU KARARLARI
ONLINE SATRANÇ EĞİTİMİ
SATRANCIN FAYDALARI VİDEOLAR
AILE YORUMLARI
SPORCULARIMIZ ve BAŞARILARIMIZ

Resim Galerisi